biuro@bern.pl | +48 17 85 21 221
Oleje specjalistyczneOlej do agregatów prądotwórczychOlej do sprężarek tłokowychOlej do narzędzi pneumatycznych Olej dla ogrodnictwaOlej do traktorków i odśnieżarekOlej do kosiarekOlej do silników dwusuwowychOlej do łańcuchów pił
SZUKAJ
Oleje specjalistyczne
Bern SAE 10W/30 API SH/CF -Olej silnikowy do generatorów prądu
Bern SAE 10W/30 API SH/CF -Olej silnikowy do generatorów prądu

Półsyntetyczny, wysokiej jakości, wielosezonowy olej, przeznaczony do smarowania małych silników czterosuwowych, benzynowych i wysokoprężnych, występujących w generatorach prądu.

Wysoka klasa jakości API SH/CF, przewyższa wymagania większości producentów m.in. Honda, Briggs & Stratton. Zalecana przez nich specyficzna lepkość - SAE 10W/30 zapewnia optymalną płynność i pracę oleju w każdych warunkach pogodowych.

Opakowanie 1L
karta charakterystyki oleju przycisk1
Compress Bern - Olej do sprężarek
Compress Bern - Olej do sprężarek

Olej do kompresorów tłokowych Compress Bern jest przeznaczony do smarowania kompresorów tłokowych, w których jest wymagany olej klasy ISO VG 100. Ma zastosowanie w całym segmencie małych urządzeń jedno i dwu tłokowych, używanych w serwisach i zakładach produkcyjnych oraz większości dużych kompresorów tłokowych (dla których przewidziany jest olej ISO VG 100).

Posiada wysoką zdolność przenoszenia obciążeń, bardzo skuteczną ochronę przed ścieraniem, zapewnia ochronę antykorozyjną, doskonałą stabilność starzenia (utleniania) i niską tendencję do tworzenia osadów.

Produkt nie  nadaje się do kompresorów śrubowych.

 

karta charakterystyki oleju przycisk1

Pneum Bern - Olej do narzędzi pneumatycznych
Pneum Bern - Olej do narzędzi pneumatycznych

Olej do narzędzi pneumatycznych Pneum Bern, w których następuje smarowanie "mgłą olejową" porwaną pędem powietrza w sieci pneumatycznej. Nadaje się do smarowania kluczy i innych drobnych narzędzi pneumatycznych. Dzięki bardzo dużej płynności jest wydajnie dostarczany do punktów smarowania. Posiada doskonałą zdolność do minimalizowania zużycia ściernego, dobre właściwosci antykorozyjne, dodatki polepszające smarność oraz wysoką odporność na utlenianie. Ponadto wykazuje właściwości pożądane w pracy w układach pneumatycznych - zdolność wiązania wody kondensacyjnej i dyspersji zanieczyszczeń (kurzu).

karta charakterystyki oleju przycisk1

Strona Główna | O firmie | Dystrybutorzy | Promocje | Nowości | Kontakt
Projekt i realizacja: PulawskiGroup.pl