biuro@bern.pl | +48 17 85 21 221
Oleje specjalistyczneOlej do agregatów prądotwórczychOlej do sprężarek tłokowychOlej do narzędzi pneumatycznych Olej dla ogrodnictwaOlej do traktorków i odśnieżarekOlej do kosiarekOlej do silników dwusuwowychOlej do łańcuchów pił
SZUKAJ

Właścicielem i głównym dystrybutorem marki BERN jest STM Sp.J z siedzibą w Rzeszowie.

Firma STM istnieje od 1989 roku. Zajmuje się sprzedażą hurtową szeroko pojętej chemii i akcesoriów dla motoryzacji.

Głównym asortymentem są  oleje silnikowe, przekładniowe i hydrauliczne oraz smary przeznaczone dla motoryzacji, maszyn budowlanych i rolniczych ogrodnictwa i przemysłu.

STM jest Autoryzowanym Dystrybutorem środków smarnych British Petroleum (BP). Poza tym w ofercie posiada marki Castrol, Mobil, Gulf, K2 Texar i Magnum, Ravenol, Shell, Lotos, Total, Elf.

Eksploatacyjną  ofertę motoryzacyjną uzupełniają – AdBlue, płyny chłodnicze, hamulcowe i do wspomagania.

Bogate doświadczenie i dysponowanie najnowocześniejszym oprogramowaniem pozwala dobrać olej i płyn eksploatacyjny do prawie każdego samochodu i maszyny.

Bogata oferta kosmetyków  i płynów technicznych Sonax, Atas, Moje Auto, K2, Turtle Wax, STP, Prestone, Holts, Cyclo, Simoniz, Permatex, Pro-Seal, Motip, Wunderbaum, Dr.Marcus, Ambi Pur może zaspokoić wymagania zarówno kogoś szukającego tańszej jak i najbardziej luksusowej pozycji.

Firma jest znaczącym dystrybutorem profesjonalnych środków myjniowych Sonax i Atas, przeznaczonych dla myjni ręcznych i automatycznych, baz transportowych i przemysłu ( w tym z atestami spożywczymi). Oferujemy pełną obsługę – zaopatrzenie i pomoc techniczną w doborze środków oraz ustawień myjni.

Proponujemy również  najwyższej klasy szczotki i ściągaczki Vikan oraz sprzęt dla myjni tańszych marek.

STM posiada bardzo rozbudowaną ofertę żarówek i diod samochodowych 6, 12, 24 i 48V.

Jest Autoryzowanym Dystrybutorem marek Philips, Tungsram, Bosma.

Pióra wycieraczek Alca, Alca Truck, Heyner oraz bezszkieletowe Dipp dzięki dużej rozpiętości rozmiarów i specjalistycznym adapterom mogą zaspokoić potrzeby szerokiej gamy pojazdów.

Oferta akcesoriów obejmuje światła dzienne, tarcze tacho, pompki, podnośniki, gaśnice, trójkąty, pokrowce na kierownicę, koszulki na siedzenia, akcesoria elektroniczne i wiele innych.

W zakresie województwa Podkarpackiego i częściowo ościennnych towar jest dostarczany własnym transportem. Wysyłki na cały kraj realizujemy kurierem lub pocztą w zależności od uzgodnień z Odbiorcami.

Dla stałych Odbiorców oferujemy program rabatowy oraz przedłużone terminy płatności.

Strona Główna | O firmie | Dystrybutorzy | Promocje | Nowości | Kontakt
Projekt i realizacja: PulawskiGroup.pl